NIE ZAPOMINAMY

Indian Summer Cup – to był udany turniej na obiekcie Wisły przy River Rd, Tak trzeba ocenić inicjatywę wiceprezesa Polskiego Kolegium Sędziów Zdzisława Kujawy, który ufun-dował przechodni puchar dla zwycięskiego zespołu.  Udział w turnieju był bezpłatny, natomiast zbierane datki na pomoc w leczeniu powracającego do zdrowia po ciężkiej chorobie znanego w sportowym środowisku polonijnym ZBYSZKA MACZUGOWSKIEGO, byłego zawodnika I-ligowej Cracovii Kraków, a w Chicago od lat związanego z zespołem Royal-Wawel, którego był przez szereg lat trenerem.
Impreza udała się, a co najważniejsze cel został osiągnięty – zebrano 3100 dol.

A część sportowa?: Uczestniczyły trzy zespoły – Wisła over-40,  oraz w swoich pełnych składach Igloopol i Szymański over-30. Turniej wygrała Wisła over-40, po pokonaniu Igloopolu 3-2 i remisie z Szymańskim 1-1., Drugie miejsce zajął Igloopol po wygraniu z Szymańskim 2-0.
–  Pokazaliśmy młodzieży gdzie jest jej miejsce w szyku – zażartował Ryszard Latawiec, trener Wisły over-40 i prezes klubu.
Organizatorzy składają gorące podziękowania Stanisławowi Szymańskiemu, właścicielowi Szymański Deli , który przygotował dla uczestników poczęstunek – wspaniałe kiełbasy. Czesławowi Piłatowi z Forest View Bakery, który dostarczył pieczywo, ciasta i ogórki, oraz Tomaszowi Rogowi za dostarczenie odpowiedniej  ilości piwa Żywiec.

Wielka szkoda ze nie wystapila druzyna sedziow.

Zrodlo

– WWW.KSIAZEKSPORT.COM