Stawski Soccer League – Ofensywa 2010!

Jedną z lig , ktore obsługujemy jest Stawski Soccer League. Jest to liga, która powstała w 1998 roku. Początkowo jako Liga Przyjaciół, pózniej Polska Liga Piłkarska, następnie Okocim Soccer League by od kilku lat nazywać sie Stawski Soccer League.
Nie chcemy tu zagłębiać się w historię tej ligi ( choc posiadamy bogate archiwum), ale chcemy zwrócić uwagę na niebywałą wręcz pomysłowość członkow zarządu tej ligi.
Od tego sezonu prawie 100% meczów rozgrywane sa na sztucznej nawierzchni , co daje pewnosc rozegrania w danym terminie (niezaleznie od warunków atm.) wszystkich meczów. Dodajmy do tego wydawaną co tydzien bezpłatną gazetkę.
O szczegółach tego wydarzenia, a także innych zmian dowiadujemy sie z zaprzyjaźnionej z nami strony Zagłębie Sosnowiec (Chicago):
Nowy sezon 2010/2011 STAWSKI SOCCER LEAGUE zapewne będzie odmienny od poprzednich i nie chodzi tutaj bynajmniej o zmianę formuły i powrót tylko do jednej ligi.
STAWSKI SOCCER LEAGUE jest w ofensywie i wszystkie zmiany, które nastąpiły przed startem rundy będą prowadziły do jeszcze większej popularyzacji największej polonijnej ligi w Chicago.
Od nowego sezonu przed każdą kolejką będzie ukazywała się bezpłatna gazetka SOCCER promująca naszą ligę (SOCCER numer 2 już w sklepach). Zmieni się także strona internetowa ligi.
Już teraz na www.oslchicago.com możemy na bieżąco śledzić wyniki wszystkich meczów w danej kolejce, zapoznać się z aktualną tabelą rozgrywek oraz przeczytać krótkie relacje z każdego meczu oczywiście wraz z wyszczególnieniem strzelców bramek. Klasyfikacja Króla Strzelców, tabela fair play oraz wiele innych ciekawych artykułów to nowy wizerunek ligi popularyzowanej poprzez stronę internetową.
STAWSKI SOCCER LEAGUE jest więc w gazie i oby tylko piłkarsko dostosowały się do tego wszystkie drużyny w niej grające.

źródło: http://zaglebiesc.comhttp://oslchicago.com