Remis, ale jednak przegrana

big mecz 031Przy doskonałej pogodzie, na przyzwoitym boisku odbył sie drugi z kolei mecz pomiędzy Działaczami a Sędziami. Jak już pisaliśmy Działacze w tym roku przyłożyli sie do składu i od poczatku wiadomo było że wynik spotkania jest otwarty. Dość nadmienić tylko że 80% zawodników w składzie przeciwników gra regularnie mecze co tydzień w swoich drużynach.
Sam mecz był na wysokim poziomie i bardzo wyrównany. Mieliśmy kilka sytuacji (Motolko, Nachajski), ale to Działacze objeli prowadzenie po przytomnym uderzeniu Mielcarka. Po burzliwej przerwie wyszliśmy na drugą połowe dodatkowo naładowani i…. w kwadrans wyszliśmy na prowadzenie po uderzeniu Jurka Motolko (podanie K.Kratochvil) i celnej głowce Rafała Nachajskiego (podanie J.Motolko). Dziesięć min. przed końcem Dariusz Lewandowski ubiegł obrońców i strzałem z 6 metrów pokonał dobrze grającego w bramce Andrzeja Milona.
W rzutach karnych polegliśmy 4:3 (Prezes i bramkarz jednocześnie Marek Serafin obronił dwa rzuty karne), więc punkt tym razem zapisujemy dla Działaczy, ale wobec naszej ,ale także naszych przeciwników, dobrej gry możemy być zadowoleni z naszego występu.
Mecz sędziowali Wiesiek Dulski oraz Marek Duraczyński i Marek Sokołowski.
Słowa podziękowania naleza sie Zarządowi Ligi za organizacją tego przedsięwzięcia, ale także za to że zaden uczestnik meczu nie wyszedł głodny lub spragniony z pzryjaznych terenów Wisły (podziękowania dla Ryszarda Latawca).