Lutowy “Opłatek” za nami

 

W przepięknych salach “Alegra Banquet Hall” przyszło nam obchodzić, kolejne już spotkanie opłatkowe. Na termin tego spotkania (pewnie troszke spóźnionego) miało wpływ kilka czynników. Najważniejszym z nich był termin naszych egzaminów licencyjnych na 2011 rok. Po prostu nie chcieliśmy w ciągu 2 tygodni ściągać wszystkich członków IPSRA ponownie do Chicago (prawie). Pamiętajmy, że wielu z naszych kolegów mieszka na południowej stronie miasta lub na dalekich przedmieściach.
Jednak spotkanie, w którym uczestniczyło ok. 40 naszych członkow było bardzo udane. Po życzeniach został zaserwowany pyszny obiad, po którym zostały wręczone jubileuszowe tablice sędziom, którzy obchodzą “okrągłe” rocznice swojej pracy sędziowskiej.

W tym roku:
35 lat – Janusz BEŁCH
15 lat – Andrzej MILON
10 lat – Rafał KULESZA
10 lat – Radek BAJKIEWICZ

ponadto P. Edward JANIK za “całokształt”, czyli wiele lat pracy na boiskach piłkarskich oraz w uznaniu za prace dziennikarską w chicagowskich mediach promującą polonijnych sędziów. Wszystkim serdecznie gratulujemy!.

Było wiele podziękowań dla człowieka — instytucji w naszych szeregach tj. p. Józefa SZCZEPAŃSKIEGO. Wkład tego człowieka w powstanie i funkcjonowanie IPSRA jest nie do ocenienia, a do tego coroczna praca w obsadach dla SSL oraz LP zasługuje na najwyższe uznanie.

Po częsci oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkania opłatkowego wzięli udział w loterii (bezpłatnej).
Do wygrania były rzeczy ściśle związane z naszym zajęciem, czyli koszulki sędziowskie, t-shirts, getry, gwizdki, plecak, pamiątki PZPN, płyty DVD i wiele innych.

Należy nadmienić, że podczas tego spotkania do IPSRA doszedł nowy członek, były zawodnik SZYMAŃSKI SC Ryszard FILAS — serdecznie witamy i życzymy sukcesów w pracy sędziowskiej.
Serwis zdjęciowy z tego wydarzenia już wkrótce! Zapraszamy!