Gramy! czyli zagrają sędziowie

W najbliższą niedziele tj. 22-go lipca Panowie w Czerni rozegrają coroczny mecz z Działaczami Stawski Soccer League, przypomne, że pomysłodawcami takich piłkarskich spotkań są ze strony działaczy – Tomek Madej, a z naszej kol. Sławek Ządło. Mecz rozegrany zostanie na boisku Wisły Chicago u zbiegu ulic LAWRENCE  AV / RIVER ROAD o godzinie 1 PM. Spotkanie jako sędzia Główny prowadził będzie Marek Duraczyński, sędziami Asystentami będą Euzebiusz Napierała i Ryszard Fijas. Menago naszego zespołu to Andrzej Kłoda. Sędziowie spotykają się godzine przed meczem, prosze pamiętać zabrać ze sobą  stroje sędziowskie i zółte koszulki, gdyż w takich strojach będziemy rozgrywac mecz, który będzie się toczył w regularnym czasie 2 *45 minut. Sędziowie jako gospodarz zapewniają przysłowiowy “wikt” i płynne napoje do gaszenia pragnienia.

Zaglądających na naszą stronę dzialaczy SSL-u prosimy by nie szli drogą ubigłych lat i nie  korzystali z  WYMYŚLONYCH na prędko dziwnie  stworzonych nowych działaczach. Panowie Sędziowie a w niedziele niech wygra Duch sportu no i lepszy, być może w tym roku MY.

Ze sportowtm pozdrowieniem  i bojowym nastawieniem ZARZĄD naszego SĘDZIOWSKIEGO KOLEGIUM – POWODZENIA WSZYSKIM KOLEGOM widzimy sie na Wiśle.