Pomóżmy naszemu koledze

W najbliższą niedziele podczas meczy Pucharu Ligi będą zbierane fundusze na pomoc dla Bartka KRUPIŃSKIEGO, zawodnika Podlasia, który uległ poważnej kontuzji podczas meczu sparingowego.
Mimo, że próba wybudzenia Bartka nie przyniosła jeszcze rezultatu lekarze są dobrej myśli. My wszyscy także wierzymy, że Bartek po kolejnej próbie wybudzenia będzie bardzo szybko wracał do zdrowia. Wiadomo, że po takiej kontuzji będzie potrzebna długa rehabilitacja i dlatego też pomóżmy Bartkowi i jego rodzinie już teraz.

ZA WSZELKA POMOC SERDECZNIE DZIEKUJEMY.TA POMOC FINANSOWA ZAPEWNE BEDZIE WYKORZYSTANA NA POTRZEBNE CELE DLA BARTKA.TYLKO JESZCZE W KILKU ZDANIACH IZ DNIA DZISIEJSZEGO STAN BARTKA SIE NIECO POPRAWIL PONIEWAZ POWOLI ZACZAL RUSZAC NOGA,RACZKAMI I GLOWA W MOMENCIE BUDZENIA JEDNAK Z UWAGI NA PODWYZSZONE CISNIENIE DOKTORZY ZADECYDOWALI O PONOWNYM PODDANIU BARTKA POD NARKOZE GDZIE ZNOW JUTRO ZOSTANIE PONOWNA PROBA DOBUDZENIA.MIEJMY NADZIEJE ZE TYM RAZEM BEDZIE JUZ SKUTECZA CZEGO Z CALEGO SERCA MU ZYCZYMY.

źródło: www.zaglebiesc.com     http://podlasiesoccerclub.com